Aksiyon videoları

Aksiyon hakkında paylaşılmış tüm videoları www.zaplat.com kalitesiyle izle

Labirent (2011) Film Fragmanı
23 Aralık 2011 tarihinde vizyona girecek olan Labirent, muhteşem kadrosu, gündemdeki sıcaklığını hep korumuş bir konuya getirdiği yeni bakış açısı ve karakterlerin güçlü hikayeleri ile sezonun farklı yapımlarından biri olacak. Çekimleri Mardin, İstanbul ve Frankfurt'ta gerçekleşen polisiye-aksiyon türündeki film, bu yılın en iddialı yapımlarından biri olacak. Senaryosu Tolga Örnek'e ait olan Labirent, istihbarat ve terörizmi, doğu ile batı arasında geçiş yolu olarak kabul edilen bir ülkenin bakış açısından anlatıyor.

Görevimiz Tehlike 4
Mission: Impossible - Ghost Protocol

İlk Yenilmez: Kaptan Amerika (2011) Fragmanı
İlk Yenilmez: Kaptan Amerika (Captain America: The First Avenger) Steve Rogers'ın (Chris Evans), Kaptan Amerika olarak bilinen süper askere dönüşeceği deneysel bir programa katılmaya gönüllü olduğu zamanlardaki Marvel Evreni

Yeşil Fener (2011) Fragmanı
Bir test pilotu olan Hal Jordan, bir uçuş sırasında yaşadığı bir aksilik nedeniyle ölümden kıl payı kurtulur. Bu kaza onu, evrende barış ve huzuru korumakla görevli olan hava filosundan bir askerle karşılaştırır. Hal Jordan’a bu karşılaşma sırasında Green Lantern takımının süper güçlerle donatılmış gizemli yeşil yüzüğü emanet edilir. Hal, bu yüzüğü taktığında bir süper kahramana dönüşecek, çıkardığında ise sıradan bir insan olarak yaşamına devam edecektir. Eski aşkı Carol Ferris’in de cesaretlendirmesi ile Hal, o güne kadar görülmüş en iyi Green Lantern üyesi olacaktır. Bu sırada kendisine Parallax adını vermiş yeni bir düşman ortaya çıkar ve galaksiler arasındaki barışı bozmakla dünyayı tehdit eder.

Uzaylıların Şafağı (2011) Fragmanı
Uzaylıların Şafağı genç bir sokak çetesini uzaydan gelen vahşi yaratıkların istilasının karşısına yerleştiren hızlı, eğlenceli ve korkutucu bir aksiyon-macera. Londra'daki bir mahalleyi bir bilimkurgu oyun alanına çeviren Uzaylıların Şafağı, bir apartman blokunu kuşatma altında bir kaleye çeviriyor. Ve sokak çocuklarını da dünyayı kurtaran kahramanlara. İlk gösteriminden bu yana kulaktan kulağa yayılarak büyümeyi başaran ve şimdiden birçok kült klasikle beraber ismi anılmaya başlanan ATTACK THE BLOCK

Drive (2011) Fragmanı
Hollywood filmlerinde dublörlük yapan sürücü aynı zamanda geceleri soygun yapanların arabalarını kullanarak da para kazanmaktadır. Doğası gereği yalnız olan sürücü bir noktada yalnız bir anne olan komşusu Irene'e aşık olur. Ancak Irene'in hapisten yeni dönen tehlikeli bir kocası vardır ve onu tehlikeye doğru çekmektedir..

Şeytan'ın Dublörü (2011)
Irak İşgali öncesi Saddam Hüseyin'in oğlu Uday için ülke onlara hizmet eden bir oyun bahçesi gibidir, para ve şöhret ona her kapıyı açmaktadır. Her istediğini yapmaya alışmış Uday, saraydaki muhafızlardan Latif Yahya'dan kendisinin dublorü olmasını ister. Latif bunu ya kabul edecek ya da ailesi katledilecektir. Zorunlu olarak Uday'ın yerine geçen Latif, gün geçtikçe ülkedeki sistemin korkunçluğunu ve yozluğuna tanık olur.

Ölümsüzler (2011)
Tanrıların, Titanlara karşı verdikleri mücadelede muvaffak olmalarının ardından gelen huzur çağında, Kadim Yunan'da daha önce hiç görülmemiş bir şer yükselir. Güce tapan Kral Hyperion (Mickey Rourke) insanlığa savaş açmıştır. Hükmü altında kana susamış bir ordu temerküz eden Hyperion, Ares tarafından cennette dövülen ve insanın hayal gücünü aşan bir kudret ihtiva eden Epirus Yay'ını bulmak için tüm Yunan'ı ateşe verir. Sadece bu Yay'ı elinde bulunduran kişi, zamanın şafağından beri Tartaros Dağı'nın derinlerinde hapsedilmiş duran ve intikam ateşiyle tutuşan Titanları serbest bırakabilir. Kral'ın elinde Yay, insan medeniyetinin üzerine yıkım yağdırabilir ve Tanrıları imha edebilir. Fakat kadim yasalar Tanrılara insanların savaşına müdahil olmamalarını emretmektedir. Bu yüzden Hyperion'a karşı Tanrıların elleri kolları bağlı gibi görünmektedir. Ta ki, Theseus (Henry Cavill) adında bir çiftçi tek umut olarak kendini gösterene kadar. Zeus tarafından gizlice seçilen Theseus, insanları Hyperion'dan ve onun ordularından koruyacaktır.