Izmir videoları

Izmir hakkında paylaşılmış tüm videoları www.zaplat.com kalitesiyle izle

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nün kuruluşuyla ilgili kanun teklifi, İzmir Milletvekilleri Rıfat Serdaroğlu ve Işın Çelebi tarafından hazırlanmış, 17.06.1992 tarihinde Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanlığına, Ek Madde 27 olarak teklif edilmiştir. Enstitünün kuruluş teklifi, Komisyonda ve T.B.M.M. Genel Kurulunda 03.07.1992 tarihinde kabul edilerek 11.07.1992 tarihli ve 21281 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanmıştır. Böylece, 3837 Sayılı Kanun'la, ''Fen Fakültesi'', "Mühendislik Fakültesi'', "Mimarlık Fakültesi'' ile "Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü''nden oluşan Enstitümüz kurulmuştur.

İzmir Ekonomi Üniversitesi
İzmir Ekonomi Üniversitesi, T.C. Anayasası, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Vakıf Yükseköğretim Kurumları Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda ''İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı'' tarafından kurulan Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, katılımcı, yaratıcı ve girişimci bireyler yetiştirmeyi amaçlayan bir yükseköğretim kurumudur. Üniversite 2001 yılında öğretime başlamış olup, hem İzmir hem de Ege Bölgesi'nin ilk vakıf üniversitesidir.

Ege Üniversitesi
Ege Üniversitesi, 1955 yılında İzmir'de kurulmuş olan bir devlet üniversitesidir.Türkiye'de kurulan dördüncü üniversitedir.

Rakle Serigrafi Baskı
izmir de tabela montajı

İzmir Karaburun Dalışı
İzmir Karaburun'da gerçekleşen dalış görüntüleri...

Bodrum Dalışı
Bodrum dalışını gerçekleştiren dalgıçlardan güzel görüntüler...

Kangal Köpeği Pala İzmir Petshow Fuarında
Kangal köpeği palanın izmir petshow evcil hayvan fuarındaki görüntüleri...