Eğitim

Eğitim videoları kategorisinde ders anlatım videolarını izleyebilirsiniz. Matematik konu anlatım derslerini, ingilizce konu anlatım derslerini izleyebilirsiniz.
Öklit Bağıntısı

Öklit Bağıntısı

Öklit bağıntısı konu anlatım videosu ile öklit nedir? sorusunun cevabını öğrenebilirsiniz. Öklit bağıntısı ile ilgili soruların çözümlerini öklit konu anlatım videosunda bulabilirsiniz. Daha fazla Geometri dersi konu anlatım videoları için http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Saplama Yöntemi

Saplama Yöntemi

Saplama yöntemi ile iki bilinmeyenli denklemlerin çözüm yöntemini öğrenebilirsiniz. İki bilinmeyenli denkleri çözmek için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Daha fazla Matematik konu anlatım videosunu izlemek isterseniz http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sınav Taktikleri

Sınav Taktikleri

Sınav taktikleri konu anlatım videosu ile sınav esnasında ne yapmanız gerektiğini anlatılıyor. Sınav esnasında bu taktikleri yaparsanız daha başarılı olabilirsiniz. Daha fazla rehberlik sorularını izlemek isterseniz http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresine ziyaret edebilirsiniz.

Pisagor Bağıntısı

Pisagor Bağıntısı

Pisagor bağıntısı konu anlatım videosu ile pisagor teoremi hakkında bilgi alabilirsiniz. Pisagor bağıntısı nedir? sorusunun cevabını Pisagor konu anlatım videosunda bulabilirsiniz. Daha fazla geometri konu anlatım videosunu izlemek isterseniz http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Matris Soru ve Çözümleri

Matris Soru ve Çözümleri

Matris soru çözümleri konu anlatım videosunda çözümlü matris sorularını bulabilirsiniz. Matris soru örnekleri ile matris sorularının çözüm yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Daha fazla Matematik konu anlatım videosu izlemek isterseniz http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diziler Soru ve Çözümleri

Diziler Soru ve Çözümleri

Diziler soru ve cevaplarını matematikte diziler konu anlatım videosunda izleyebilirsiniz. diziler çözümlü sorular ile diziler soru çözümünü eğitim videosunda bulabilirsiniz. Daha fazla eğitim videosunu izlemek isterseniz http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Limit Soruları ve Cevapları

Limit Soruları ve Cevapları

Limit konu anlatımı videosunda matematik çözümlü limit sorularını bulabilirsiniz. Limit soruların çözüm yöntemlerini anlatan eğitim videosunda limit hakkında çözemediğiniz soru kalmayacak. Daha fazla Matematik dersi konu anlatım videosu izlemek isterseniz http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fiilimsi ( Eylemsi )

Fiilimsi ( Eylemsi )

Fiilimsi nedir? Fiillerden üremelerine rağmen fiillerin özelliklerini göstermeyen, cümlede isim soylu sözcükler gibi kullanılan kelimelere fiilimsi veya eylemsi denir. Fiilimsi konu anlatım videosunda fiilimsi cümle örnekleri ile fiilimsi eylemsi örnekleri bulabilirsiniz. Daha fazla dilbilgisi konu anlatım videosunu izlemek isterseniz http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fiil ( Eylem )

Fiil ( Eylem )

Fiil nedir? Bir hareket, bir durum, bir iş bildiren kelimelere fiil ( eylem ) denir. Fiil, varlıkların yaptıkları işleri, yaptıkları hareketleri kişilere ve zamana bağlayan sözcüklere fiil ( eylem ) denir. Fiil soru cevaplarını, fiil çeşitlerini, fiil örneklerini Fiil konu anlatım videosunda izleyebilirsiniz. Daha fazla Dilbilgisi konu anlatım videosunu izlemek için http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Edebi Sanatlar

Edebi Sanatlar

Edebi Sanatlar ile sözleri daha etkili şekilde kullanabilirsiniz. Edebi sanatları daha etkili kullanarak iletişim gücünüzü arttırabilirsiniz. Edebi sanatlar konu anlatım videosu ile edebi sanatların çeşitlerini öğrenebilirsiniz. Daha fazla edebiyat dersi konu anlatım videosu izlemek isterseniz http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Faktöriyel

Faktöriyel

Faktöriyel sayılar yanına ünlem işareti konulmuş sayılara denir. Faktöriyel sayılar konu anlatım videosu ile faktöriyel nedir? sorusuna cevap bulabilirsiniz. Faktöriyel çözümlü sorular ile faktöriyel sorularının çözüm yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Daha fazla matematik konu anlatım videosunu izlemek isterseniz http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türev Alma ve Türev Alma Kuralları

Türev Alma ve Türev Alma Kuralları

Türev alma ve türev alma kuralları konu anlatım videosu ile türev alma kurallarını öğrenebilirsiniz. Türev alma örnekleri ile Türev alma sorularının çözümlerini eğitim videosunda bulabilirsiniz. Daha fazla Matematik konu anlatım videosu izlemek isterseniz http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresini ziyaret etmelisiniz.

Türkiye'de Tarım

Türkiye'de Tarım

Tarım, insanların toprağı işleyerek ekme ve dikme yoluyla ondan ürün alması olayına tarım denir. Tarımın geliştiği yerlerde tarım sanayisi de gelişmiştir. Türkiye'de tarım sektörünün milli gelire katkısı çok fazladır. Türkiye'de tarım konu anlatım videosu ile tarım sektörünün Türkiye'deki durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Daha fazla Coğrafya dersi konu anlatım videosunu izlemek isterseniz http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Üçgende Açıortay

Üçgende Açıortay

Üçgende açıortay konu anlatımı videosu ile üçgende açıortay nedir? sorusunun cevabını öğrenebilir ve üçgende açıortay çözümlü soruları çözebilirsiniz. Üçgende açıortay özelliklerini öğrenmek isterseniz Üçgende Açıortay konu anlatım videosunu izlemelisiniz. Daha fazla Matematik dersi konu anlatım videosunu izlemek isterseniz http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Üslü Sayılar Konu Anlatımı

Üslü Sayılar Konu Anlatımı

Üslü sayılar konu anlatım videosu ile üslü sayılar soru çözümlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Daha fazla matematik konu anlatım videosunu izlemek isterseniz http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Present Continuous ile Present Simple

Present Continuous ile Present Simple

Present Continuous ile Present Simple tensleri arasındaki farkı anlatan konu anlatım videosunu izleyebilirsiniz. İngilizcede şimdiki zaman ile geniş zamanın arasındaki farkı anlatan eğitim videosunda bulabilirsiniz. Daha fazla ingilizce dersi konu anlatım videosunu izlemek isterseniz http://www.youtube.com/user/MetaAkademi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sıfat Zarf Arasındaki Fark

Sıfat Zarf Arasındaki Fark

Sıfat ( Ön Ad ) ile zarf ( Belirteç ) sözcük türleri arasındaki farkı anlatan eğitim videosunu izleyebilirsiniz. Sınavlarda çıkan konulardan bir olan sıfat ile zarfı karşılaştıran soru ve çözümlerini konu anlatım videosunda bulabilirsiniz.

Servet-i Fünun Edebiyatı ve Özellikleri

Servet-i Fünun Edebiyatı ve Özellikleri

Servet-i Fünun ya da Edebiyat-ı Cedide edebiyatı, Servet-i Fünun adlı derginin çevresinde toplanan sanatçıların Batı etkisinde geliştirdikleri bir edebiyat hareketidir. serveti fünun sanatçıları, serveti fünun dönemi, serveti fünun dergisi, serveti fünun nedir? gibi soruların cevabını ve kavramların açıklamasını servet-i fünun edebiyatı ve özellikleri konu anlatım videosunda bulabilirsiniz.


Eğitim videoları kategorisinde uzaktan eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Kpss konu anlatım videolarını, matematik konu anlatım videolarını, tarih konu anlatım videolarını, ingilizce konu anlatım videolarını izleyebilirsiniz. Les sınavı, kpds, yds, als gibi sınavların konu anlatım videolarını izleyebilirsiniz.