Hayvanlar Alemi

Hayvanlar alemi kategorisinde merak ettiğiniz hayvanlara ait videoları izleyebilirsiniz. Hayvanlar alemi belgesel videoları izleyerek ilginç hayvanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aslan Arabanın İçerisine Girerse
Aslanların arasında kalan arabanın kapısını aslanlardan biri açtı. Aslan arabanın içerisine girmeye çalışırken son anda aslanı dışarı çıkartabildiler.

Horul Horul Horlayan Aslan
Aslan horul horul horlayarak uyuyor.

Sivas Kangal Videoları
Sivas kangalının duruşu bile farklıdır. Kangal köpeği sahibine sadıktır. Sahibinin eşyalarını korumak için elinden geleni yapar. Kangal köpeği çoban köpekleri arasında en çok tercih edilen köpeklerden biridir.

Ayıya Osmanlı Tokatı
Adam korkusuzca ayıya osmanlı tokatı attı.

Kendisini İlk Defa Aynada Gören Keçi
Aynanın karşısında kendisini ilk defa gören hayvanların tepkisi gerçekten çok komik oluyor.

Hırsız Maymunlar İş Başında
Hırsızlık yapan maymunlar gerçekten çok komikler.

Takım Çalışması Karıncalardan Öğrenilir
Yere düşen büyük sosisi karıncalar birleşerek hep beraber taşımaya başladılar. Takım çalışması bu karıncalardan sorulur.

Sözde Kavga Ediyorlar
Sevimli köpekler sözde kavga ediyorlar.

Suçlu Köpeklerin Komik Halleri
Yaramaz köpeklerin utangaç halleri çok komik.

Ağaçla Dans Eden Ayılar
Bir süre boyunca ormanda gizli kamera ile çekilen görüntüler insanları güldürdü.

Köpek Balığı Sahildeki İnsanlara Böyle Saldırdı
Sahilde yürüyen insanlara köpek balığı saldırdı. Köpek balıkları sığ sularda bile yüzebiliyorlar.

Saldırmaya Hazır Kangal Köpeği
Saldırmaya hazır kangal köpeği saldırmaya hazır halde bekliyor. Kangal köpeği sahibine sadık ve sahibine ait eşyaları korumaya yönelik içgüdüye sahiptir. Kangal köpeği sahibine karşı bir kötü davranışı hissettiği zaman saldırıya hazır hale gelebilir.

Köpeklerin Havuz Keyfi
Sıcak havadan bunalan köpeklerin havuz keyfi görülmeye değer. Bazı köpekler sudan korkar ama bu videodaki köpekler keyiflice suya giriyorlar.

Kangal ile Çocukların Oyunu
Kangal ile çocuklar eğlenceli şekilde oyun oynuyorlar. Kangal çocukları incitmeden çocuklarla oyun oynuyor. Sivas kangalı dünyanın en eğlenceli köpeklerinden biridir.

Şaşkın Bakışlı Yunus
Yunus bale yapan kızı görünce afallıyor. İlginç hareketler yapan kıza hayran hayran bakan yunusa diğer yunuslarda katılıyor. Yunusların hali gerçekten görülmeye değer.


Hayvanlar alemi kategorisinde bulunan hayvan videoları meraklıları için bir çok videoyu beğenilerine sunuyor. Hayvan videolar ile omurgalı hayvanlar ya da omurgasız hayvanlar hakkında birçok video izleyebilirsiniz. Hayvanlar belgeseli ile hayvanlar aleminin hiç bilinmedik yönlerine şahit olabilirsiniz. Hayvanlar aleminde bir tura çıkmak isterseniz doğru yerdesiniz. İyi eğlenceler.