İlginç Videolar

İlginç videolar kategorisinde Dünyanın en ilginç videolarını izleyebilirsiniz., Sayfa 1/324

Dünyanın En Uzun Roller Coaster'ı
Dünyanın en uzun roller coaster'ı ile tanışın. Dünyanın en uzun roller coaster'ı Florida'da yapılacak.

Cama Bodoslama Dalmak
Tayland'da hızla koşan çocuk iki kolonun arasından geçmeye çalışırken iki kolonun arasındaki cama fena çarptı.

Mikrodalga Fırında Bunu Sakın Yapmayın
Fosfor dolu lambayı mikrodalga fırına koyduktan sonra mikro dalgadan fosfor kalemini çıkarttığında fosfor kalemi çocuğun yüzünde patladı.

Sosyal Bir Deney - Kocasını Sokakta Döven Kadın
Sosyal deneyde sevgilisini sokakta dövmeye başlayan kadına çevredeki insanların tepkisi sizce ne olmuştur? Ayrıntıları videoda izleyebilirsiniz.

Döner Tekmenin İnanılmaz Etkisi
Döner tekmenin etkisi sert oldu. Kavga yapmaya gelen çocuğu tek hamlede aniden attığı döner tekme ile etkisiz hale getirdi.

Paraşütle Atlamada Büyük Tehlike
Paraşütle atlamak hiç kolay bir iş değil. Asker uçaktan paraşütle atlarken atlayış ekipmanına bağlı olduğu halat takıldı. Bu nedenle adam havada askıda kaldı. Paraşütle atlayan asker gerçekten büyük bir tehlike yaşadı.

Hayretle İzleyeceğiniz Bebek Muayenesi
Rusya'da bir ortopedi doktorunun yeni doğan bir bebek üzerinde yaptığı muayene yöntemini izleyenler büyük şok yaşıyor. İlginçtir bu muayene esnasında ağlayan bebek doktorun kucağında ilginç bir şekilde de susuyor.

Havada Portakal Kesme Yöntemi
Her geçen gün ilginç bir video ile karşılaşıyorum. Bu ilginç video da yetenekli adam portakalları seri bir şekilde havaya atıp portakalları havada kesmeyi başarıyor. Sanırım bu adam çok fazla fruit ninja oyununu oynamış.

Yolcu Uçakları Az Kalsın Çarpışacaktı
Piste inişe geçen yolcu uçağı az kalsın pisten geçen yolcu uçağına çarpacaktı. İniş yapan yolcu uçağının pilotu son anda yaptığı manevra ile uçağı yeniden havalandırmayı başardı. Eğer yolcu uçağının pilotu bu manevrayı yapmamış olsaydı son zamanların en büyük uçak kazalarından biri yaşanmış olacaktı.

Şekilden Şekile Giren Kadın Göbeği
Kadın göbeği ile inanılmaz hareketler yapıyor. Esnek vücutlu kadın öyle ilginç esnek hareketler yapıyor ki izleyenleri şaşkına çeviriyor.

Canlı Yayında Merdivene Çıkarken Düştü
Canlı yayında yardımcı ekibinden kadınların tuttuğu merdivene çıkarken yere sert bir şekilde düştü.

Ölü Numarası Yapma Modası
İspanya'da öğrenciler arasında hızla yayılan bu olayda öğretmen "mueranse" Türkçe anlamı olarak "hadi öl" dediği zaman bütün sınıf ölme numarası yapıyor.

Savaş Pilotlarının Bayılma Anı
Aşırı G kuvvetine maruz kalan pilotların bilinçlerini yitirme anı kameralara böyle yansıdı. Bir kütleye belirli bir anda etki eden hızlanmaya G kuvveti etkisi denir.

Hem Karada Hem Havada Gidebilen Araç
Ulaşım araçlarının teknolojisi her geçen gün artıyor. Hem karada hem de havada gidebilen uçan araba ile her türlü ortamda yolculuk yapabileceksiniz.

Yavaş Çekimde Silah Kulananlar
Yavaş çekimde ateşli silahların ilginç hali

Enteresan Ayakkabı Poşetleme Makinesi
İnsan oğlu iyice tembelliğe alışıyor. Ayakkabı poşetleme makinesi gerçekten ilginç bir şekilde çalışıyor.

Gözlerinize İnanamayacaksınız
Dağ keçileri öyle bir gizlenmişler ki videoyu birkaç defa izlediğiniz zaman dağ keçilerini fark edebiliyorsunuz.

Yıldızlar Hakkında Güzel Bir Çalışma
Gökyüzündeki yıldızların inanılmaz hareketi şaşırtıyor.

Lokomotifin Altında Kalan Köpek
Köpek tren istasyonunda rayların üzerinde dolaşırken lokomotifin altında kaldı. Trenin altında kalan köpek tren geçtikten sonra hiç bir şey olmamış gibi olay yerinden kaçtı.

Herkesi Islatan Adam
Evinin önünden geçen insanları tazyikli su ile ıslatıyor. Adam bu yaptıklarına karşı epey bir düşman kazanmış olabilir.


İlginç videolar kategorisinde bulunan İlginç videolar ile şaşırmaya hazır olun. Dünyanın en ilginç videolarını sizler için seçtik ve sitemizde yayına aldık. İlginç videolar ile dünyada yaşanmış ilginç olaylardan haberdar olacaksınız. Beğendiğiniz ilginç videoları arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. İyi eğlenceler.