İlginç Videolar

İlginç videolar kategorisinde Dünyanın en ilginç videolarını izleyebilirsiniz., Sayfa 1/325

Kaydıraktan Uçarak İnmek
Kaydırağa çıkan genç uçarak yere indi. Dengesiz olarak kaydırağa oturan genç son sürat yere düştü.

Lazer Silahı
Amerikalı askerler sonunda lazer silahını görücüye çıkarttılar. Lazer silahını bilgisayar oyunu oynar gibi kullanan askerler yüzlerce metre uzaktaki hedefi tam isabet vurdular.Bilim kurgu filmlerinde olan lazer silahları gelecek senelerde orduların en güvendiği silahlar olacak gibi.

F16 Yere Çarptı Çarpacak
F16 savaş uçağı yere o kadar yakın geçti ki düştü düşecek bir durum oluşturdu. Korkusuz F16 savaş pilotunun bu gösterisini izlemelisiniz.

Profesyonel Bina Yıkımı
Bina yıkımı profesyonelce yapıldığı zaman gerçekten çok etkili oluyor. Kentsel dönüşüm nedeniyle İstanbul'da bir çok bina bilinçsiz şekilde yıkılıyor. Bina yıkımı esnasında güvenlik önlemleri alınmıyor. Ortaya çok farklı işler acısı görüntüler meydana geliyor.

Boyun Üstü Atlamak
Yüksekten boyun üstü atlayarak anında ayağa kalkan genç adam yere yumuşak şekilde düşmeyi gösteriyor.

Tahta Köprüden İş Makinesi Geçirmek
Tahta köprüden iş makinesini geçiriyorlar. İnanılmaz olayda köprü yıkılmadan iş makinesi köprüden geçti.

Şaşkın Bakışlı Yunus
Yunus bale yapan kızı görünce afallıyor. İlginç hareketler yapan kıza hayran hayran bakan yunusa diğer yunuslarda katılıyor. Yunusların hali gerçekten görülmeye değer.

Rusya'da Yolcu Uçağına Bir El Atmak
Buzlanan piste hareket edemeyen yolcu uçağını yolcular itekleyerek hareket ettirebildiler. Buz tutmuş pistte yolcu uçağının tekerlekleri patinaj yapınca çareyi yolcularda buldular. Yolcular uçaktan inerek uçağın kanadından yolcu uçağını kalkış yapılacak piste yönlendirdiler.

Dev Piton Yılanına Tasma Takmışlar
Dev piton yılanına tasma takan çocuklar yılanı gezdirmeye çıkartmışlar.

Şaha Kalkan Kamyon
Aşırı yük nedeniyle rampada kamyon bir at gibi şaha kalkıyor.

Arabada Kilitli Kalan Köpeğin İsyanı
Arabada kilitli kalan köpek isyanları oynuyor. Sahibinin arabaya kitlediği köpek fena şekilde havlıyor.

Yüz Kaslarının Yardımı İle Kurabiye Yemek
Alnına koyduğu kurabiyeyi sadece yüz kaslarının yaptığı hareket ile yemeyi başardı.

Kendi Kendine Yürüyen Merdiven
Merdiven kendi kendine yürümeye başlamış. Gözlerinize inanamayacağınız olayda ayakları açılmış merdiven adım adım arazi oluyor.

Lokomotifin Ray Değiştirme Anı
Hindistan'da son durakta lokomotifin ray değiştirme mekanizması gerçekten çok ilginç bir şekilde çalışıyor. Tonlarca ağırlıktaki lokomotifinin yönünü insan gücüyle çevirebiliyorlar.

Leoparı Kedi Gibi Sevmek
Leoparı kafesinin içinde kedi gibi seviyorlar. Sevimli leopar bir kedi tadında sevilmeyi çok seviyor.

Kızgın Lavların Denize Dökülme Anı
Kızgın lavların denize dökülme anı gerçekten çok ilginç görüntü meydana getiriyor. Bu tip videolar dünyanın merkezinin fokur fokur kaynadığını yeniden hatırlatıyor.

Uçan Şişme Bot
Uçan şişme bot ile uçmaya hazır mısınız? Sürat teknesinin çektiği şişme bot ile bir uçak gibi havalana bilirsiniz.

Soyguncuya Silah Çeken Dükkan Sahibi
Soyguncu işte bunu beklemiyordu. Sinirli mağaza sahibini soymak hiçte kolay bir şey değil. Soyguncunun bir anlık dalgınlığından yararlanan mağaza sahibi beylik silahı ile soyguncuyu durdurdu.

Yıldırım Çakması
Şimşek bir bulutun tabanı ile yer arasında, iki bulut arasında ya da bir bulut içinde elektrik boşalırken oluşan kırık çizgi şeklinde çıkan ışıktır.Yıldırım ise şimşek ve gök gürültüsünden meydana gelen gökyüzüyle yeryüzü arasındaki elektrik boşalması olarak bilinir.

Modifiyeli Araba İle Düz Kayaya Tırmanmak
Modifiyeli arabayla kayalık tepeciğe tırmanmayı deneyen adamın yaşadıklarını izleyince heyecanlanmamak elde değil. Çılgın sürücü taklalar atan aracın içerisinden burnu bile kanamadan çıkmayı başardı.


İlginç videolar kategorisinde bulunan İlginç videolar ile şaşırmaya hazır olun. Dünyanın en ilginç videolarını sizler için seçtik ve sitemizde yayına aldık. İlginç videolar ile dünyada yaşanmış ilginç olaylardan haberdar olacaksınız. Beğendiğiniz ilginç videoları arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. İyi eğlenceler.