Şakalar

Şakalar kategorisinde en komik kamera şakaları videolarını izleyebilirsiniz. Şaka videoları ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Eşek şakaları insanların komik hallerini izleyebilirsiniz.

Meraklı Gözlerle Bakan Kıza Komik Şaka
Şaka videoları arasında son zamanlarda gördüğüm en komik şaka videosu olmuş. Meraklı bakışlarla şaşala bakan kıza bol sulu komik bir şaka yapıyor. Sizde sevdiklerinize bu şakayı yapabilirsiniz.

Türk Erkeğine Çaydanlık Şakası Yapılırsa Ne Yapar?
Eğlenceli ailede çaydanlık şakası yapılan babanın komik tepkisi görülmeye değer.

Arkadaşına Unutamayacağı Bir Şaka Yaptı
Gecenin yarısında uykulu bir halde size bu şakayı yapsalar siz ne yapardınız?

Komik Giysi Değiştirme Şakası
Karşınızda konuştuğunuz insanlar aniden değişse ne yapardınız?

Ani Fren Şakası
Ani fren şakasıyla arabada yemek yiyen arkadaşına komik bir şaka yaptı.

Ofiste Sandalyeli Şaka
Ofiste çalışmak rutin bir hayatı da beraberinde getirir. Bazen çalışanlar kendi aralarında şaka yaparak bu rutin hayattan bir an olsun kaçabilirler.

Arkadaşına Bu Şakayı Yapar mıydın?
bol sulu şaka, komik şaka, eğlenceli duş şakası, komik duş şakası

Uyuyan İtfaiye Erine Böyle Şaka Yapılır mı?
Sınıfta uyuyan itfaiye erini yangın var diye korkuttular. Uyku sersemi itfaiye eri ise son sürat kapıya doğru koştu. Kapıya uyku sersemliğiyle kötü çarptı. Son zamanlarda gördüğüm en etkili eşek şakası olmuş.

Havalı Korna Şakası
Havalı korna şakası gerçekten çok etkili oluyormuş. Yolda yürüyen kızların arkasından gelen bisikletli adam havalı korna ile kızlara korkutucu bir şaka yaptı.

Dünyanın En Fırlama En Şakacı Balinası
Belkide bu beyaz balina dünyanın en şakacı en fırlama balinası. Fırlama beyaz balina kendisini izleyen sevimli çocukları korkutuyor. Şaka yapan balinanın yaptığı hareketler gerçekten çok komik.

Kucağa Alma Şakası
Kızlar farketmeden onları kucaklarına almaya çalışıyorlar.Bakalım başarabiliyorlar mı?

Japonlardan Komik Krem Şanti Şakası
Japonların yaptığı sıradışı komik şakalar ünlüdür. Komik şakada masaya gizlenmiş tabanca ile şaka kurbanının yüzüne krem şanti fırlatılıyor. Güldüren bir şaka olmuş.

Kadının Aklını Çıkartacak Şaka
Kadının eline koydukları akıllı telefon ile komik bir şaka yaptılar.


Şakalar kategorisindeki komik kamera şakaları ve eşşek şakaları ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Komik şaka videoları ile gülmek çok kolay. Komik kamera şakalarını izleyip beğendiğiniz şaka videolarını sevdiklerinizle sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.