zaplat.com LogoTüp bebek tedavisiyle anne olan ünlü isimler

Ünlü şarkıcı o süreci böyle anlatmıştı: “İki kere denedik tüp bebeği olmadı. Okan’a boşa beni dedim. Bebeğin b’sinden bahsetmez olduk. Sonra…
Dünyanın en yüce duygularından biridir annelik. Normal yollarla çocuk sahibi olamayan pek çok kadın gibi ünlüler de hayatlarında bu yüce duyguyu tatmak için tüp bebek tedavisine başvurdu. İşte tüp bebek tedavisi ile anne olan ünlü isimler…

Avşar kızı tüp bebek tedavisiyle çocuk sahibi olan annelerden.

Yaklaşık 5 yıl tedavi gören Avşar, mutlu sona kızı Zehra ile ulaştı. Ünlü şarkıcı kızını kucağına aldığında 35 yaşındaydı.

Füsun Demirel En son ‘Yalan Dünya’ dizisinde Servet karakteriyle kendisini severek izlediğimiz Füsun Demirel, tüp bebek tedavisiyle çocuk sahibi olan ünlü isimlerden.

Füsun Demirel’in kızı Aslı Bu tedavi yöntemiyle 50’sinde anne olan Demirel’in ikizleri 9 yaşında.

Füsun Demirel’in oğlu Mehmet

Nurgül Yeşilçay
Nurgül YeşilçayEkranların sevilen oyuncusu Nurgül Yeşilçay, tüp bebek tedavisiyle çocuğunu doğuran ünlülerden.

Yeşilçay’ın Cem Özer ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Osman Nejat, 12 yaşında.

Hande Ataizi
Hande Ataizi3 yıl birlikte olduğu Amerikalı gazeteci Benjamin Harvey ile 8 Eylül 2012 tarihinde hayatını birleştiren oyuncu Hande Ataizi, ilk bebeğini 41 yaşında kucağına aldı.

Çocuk sahibi olma yaşını erteleyen ünlülerden olan Hande Ataizi, tüp bebek tedavisi sonucunda Leon ismini verdiği oğluna kavuştu.

Demet Akalın
Demet AkalınDemet Akalın Eşinin yoğun ısrarıyla anne olduğunu belirten ve geçtiğimiz yıllarda kızı Hira’yı kucağına alan şarkıcı Demet Akalın, tüp bebek yöntemiyle anne olan ünlülerden…

Akalın verdiği bir röportajda, tüp bebek sürecini şöyle anlatmıştı: “İki kere denedik tüp bebeği olmadı. Ben de Okan’a boşa beni dedim. Bebeğin ‘b’sinden bahsetmez olduk Okan’la. Daha sonra Bodrum’a gittik iş için. Bir süre sonra midem bulanmaya, başım dönmeye başladı. Sonra test yaptırdık hamileymişim. Okan’a hastanede o şuursuzlukla bir tane daha yapalım demişim.”

Yeşim Salkım
Yeşim Salkım‘Akdeniz anemisi’ hastalığı nedeniyle normal yollarla hamile kalamayan Yeşim Salkım, tüp bebek yöntemiyle kızı Ada’yı dünyaya getirdi. Yeşim Salkım’ın, Hakan Eratik’le evliliklerinden olan Ada’nın yanı sıra 27 yaşında bir kızı daha var.